Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Atsiliepimai

  • "Žinokit pradėjau rytais gerti lašiukus, nes peršalau koncetuodama lauke :) Iš karto "atleido" nosį - akys nebeblizga :) Poveikį super pajutau :) Pradžia, bet super.

Pagarbiai, Irena

 

  • "Sveiki, Ziza ir Anastasyja seku socialiniuose tinkluose ten ir pamaciau jusu reklamuojama produkta ir negalvodamas nupirkau savo zmonai, nes viska ka paminejo Anastasyja, nemiga, itampa, stresa ir t.t. tas pats buvo mano žmonai, jau po pirmo pavartojimo ryte žmona prabudo ir sako: išsimiegojau, vauu!!! Labai patenkinti produktu ir dovanele tikrai rekomenduosiu ir jau rekomendavau savo sesei"

Egis

 

  • "Pirkau sūnui 25 m., nes jis skundžiasi, kad sunku užmigti. Sūnus sugėrė vieną buteliuką, sakė, kad jam geriau ir nutarė dar užsisakyti."

Daiva

 

  • "Labai džiaugiuosi atradusi cbd, pirkau su viltim padeti sau nuo panikos priepuoliu ir tikrai galiu pasakyti kad tai padeda net nesitiki, kad galiu cbd pagalba vel gyventi pilnavertį gyvenimą nors dar tik kelios dienos kai ji naudoju bet jos tokios kokiu jau seniai nebuvo. Labai rekomenduoju ir rekomenduosiu kam to reikia."

Edita