Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

D.U.K.

Kas yra kanapių ekstraktas?

Kanapių ekstraktas – tai vienas iš maždaug 110 žinomų kanabinoidų, randamas pluoštinės kanapės augale ir vadinamas kanabidioliu. Skirtingai nei kitas kanapių sudėties elementas tetrahidrokanabinolis (THC), kanabidiolis nesukelia psichoaktyvaus poveikio. Produktai su kanapėmis naudojami nerimui, stresui malšinti, miego kokybės gerinimui, imuniteto stiprinimui, įvairių ligų simptomams mažinti.

Kanapių produktus naudoti visiškai saugu, jis nesukelia priklausomybių. Pasaulio sveikatos organizacija tai patvirtino 2018 m. Kanabidiolio ataskaitoje.

Ar kanapės legalios?

Kanapių produktai yra legalūs, jei juose nėra psichoaktyvios THC medžiagos.

Go Green Hemp gamintojo produktuose nėra THC medžiagos, tai įrodo nepriklausomi laboratoriniai tyrimai, kurie JAV yra privalomi.

Ar kanapių produktai gali sukelti priklausomybę? Ar tai yra narkotikas?

Kanapių produktai nesukelia priklausomybės ir nėra narkotinė medžiaga. 2018 m. Pasaulio Sveikatos Organizacija įrodė, jog kanabidiolis  nesukelia priklausomybės. Apie tai galite paskaityti ataskaitoje.

Taip pat yra žinoma, jog kanabidiolio vartojimas mažina įvairias priklausomybes.  

Kaip vartoti kanapių produktus?

Būtina pasirinkti patikimą gamintoją, kuris gali pateikti nepriklausomų laboratorinių tyrimų rezultatus, kuriuose nurodyta, koks kiekis kanapių ekstrakto yra produktuose ir ar juose nėra THC medžiagos.

Pasirinkite, kokius produktus jums patogiausia naudoti: kanapių aliejų, kapsules, saldainius.

Pradėkite vartoti nuo mažesnio stiprumo produktų. Jeigu pasirinkote naudoti aliejų, tai atkreipkite dėmesį į jo stiprumą. 510 mg stiprumo aliejų rekomenduojama vartoti dar nebandžiusiems kanapių produktų.

Kanapių aliejų galima dozuoti pagal poreikį.