LietuvaIn english
Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS
Kanapių aliejus šunims su šonine 500 mg

Kanapių aliejus šunims su šonine 500 mg

Kanapių aliejus šunims su šonine skirtas tiems, kurie kenčia sąnarių skausmus, yra seni arba juos užklupo ligos. Šis unikalus produktas pritaikytas šunims, jį lengva vartoti: galima lašinti ant maisto arba į burną. Pas...

35.00€

Kanapių aliejus šunims su šonine skirtas tiems, kurie kenčia sąnarių skausmus, yra seni arba juos užklupo ligos. Šis unikalus produktas pritaikytas šunims, jį lengva vartoti: galima lašinti ant maisto arba į burną. Pasirinkite kanapių aliejų jeigu norite pagreitinti atsigavimą po traumos ar operacijos taip pat tinka slopinti stiprius skausmus.

Produkto pagrindą sudaro MCT (kokosų aliejaus), šoninės skonis, vitaminas E ir plataus veikimo kanapių aliejus 500 mg stiprumo.

Aliejus tinkamas gydyti šunų odos ligas. Užlašinkite kelis lašus ant pažeistų vietų, kartokite procedūrą 2-3 kartus per dieną. Esant odos ligai kanapių aliejų naudokite ne tik išoriškai, lašinkite jį gyvūnui į burną arba ant maisto. Kanapių aliejus sumažins skausmą ir pagreitins gijimą. 

Naudojimas

Mažas šuo (iki 11 kg): 1 pipetė per dieną

Vidutinis šuo (11–34 kg): nuo 1 iki 2 pipečių per dieną

Didelis šuo (34 kg ir daugiau): 3–4 pipetės per dieną

Naudokite du kartus per dieną: ryte ir vakare. CBD aliejų gerai suplakite ir laikykite atokiau nuo šviesos. Galite įlašinti į augintinio maistą arba tiesiai į burną.

Aprašymas

Buteliuke: 30 porcijų

Stiprumas: 500mg

Galiojimo laikas: 18 mėnesių

Privalumai:

  • Pagaminta JAV
  • Plataus veikimo
  • Be THC
  • Pagaminta pagal veterinarijos gydytojų rekomendacijas
  • Be glitimo
  • Košerinis
  • Be GMO
Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

MCT aliejus

CBD

Natūralus šoninės skonis

Vitaminas E

Panašios prekės

gogreenhemp