Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kanapių aliejus

Kanapių aliejus

 

Verta pastebėti tai, kad vis daugiau žmonių, kurie serga onkologinėmis ligomis, tokiomis kaip vėžys, kur kas daugiau dėmesio atkreipia būtent į kanapių produktus. Būtina prisiminti tai, kad juose esantis kanabidiolis gali teigiamai veikti žmogaus sveikatą. O tai tik dar kartą įrodo įvairūs atlikti tyrimai. Vienas pirmųjų vyko 2012 m. Šio tyrimo rezultatai parodė, kad kanabinoidai gali padėti kovojant su prostatos vėžio simptomais. Be kita ko, veiksmingumas pastebėtas ir kalbant apie krūties vėžio gydymą. Kanapių produktų vartojimo metu, sumažėjo krūties vėžio ląstelių invazija ir dauginimąsis. Be kita ko, 2014 m. atliktų tyrimų duomenys parodė, kad kanapių ekstraktai ir juo labiau - gaunamas aliejus, silpnina gaubtinės žarnos vėžio formavimosi procesus. Galima teigti, kad dėka aktyvinamų CB1 ir CB2 receptorių, slopinamas gaubtinės ir tiesiosios žarnos vėžio ląstelių dauginimasis.

 

Kanapių aliejus gali būti naudodojamas kaip priemonė nuo:

 

 - Kanapių aliejus nuo vėžio

 - Kanapių aliejus miegui

 - Kanapių aliejus CBD

 - Kanapių aliejus nauda

 - Kanapių aliejus plaukams

 - Kanapių aliejus šunims

 - Kanapių aliejus odai

 - Kanapių aliejus gydymui

 

Onkologinių ligų sukeliamų simptomų slopinimas kanapių aliejaus dėka

 

Verta pastebėti tai, kad panašūs tyrimai buvo atliekami ir 2017 m. Tarptautiniame žurnale apie onkologines ligas skelbiama, kad tyrimo metu bandymas naudoti kanapių aliejų kartu su vaistais nuo leukemijos - pasiteisina, pastarieji tampa kur kas veiksmingesni. Kanabinoidų dėka yra mažinama toksinių medžiagų dozė, o kai kurioms vėžio formoms - slopinami lėtiniai uždegimai. Na, o visa to rezultatas - užkertamas kelias naviko augimui ir slopinamas minėtas uždegimas.

 

Itin svarbūs vėžio sąveikos su kanapių aliejumi tyrimai buvo atlikti ir 2019 m. Jų metu ištirta, kad kanabinoidai gali sukelti ląstelių mirtį ir padaryti glioblastomos ląsteles (viena iš aktyviausių vėžio formų) jautresnes spinduliuotei, tačiau, ne paveikti sveikų ląstelių. Be kita ko, tuo pačiu metu nustatyta, kad kanapių aliejus ir kiti iš šio augalo gaunami produktai, formuoja junginius, kurie gali padėti kovojant su gliomomis. Tai vėžio navikai, kurie susiformuoja smegenų arba stuburo ląstelėse. Be kita ko, svarbu pastebėti tai, kad tyrimų metu, itin didelis dėmesys buvo skiriamas ir plaučių vėžio gydymui. Pastebėta tai, kad nepakeičiant savo įprasto gyvenimo ritmo: mitybos, vartojamų vaistų ir pan., kartu naudojamas kanapių aliejus duoda puikius rezultatus.

 

Panašaus, kito tyrimo metu nustatyta, kad teigiamas ryšys yra pastebimas ir kalbant apie kanapių aliejaus vartojimą gydant šlapimo pūslės vėžį. Verta pastebėti tai, kad vartojant kanapių aliejų ir panašius produktus tokio tipo vėžinių ląstelių susiformavo net 45 proc. mažiau. Apibendrinant galima teigti, kad kanabinoidai trukdo įvairių vėžinių navikų augimui. Be kita ko, pastarieji gali sustiprinti kai kurių, gydymui naudojamų vaistų poveikį bei įsisavinimą.

 

Svarbios įžvalgos onkologinių ligų gydymo ir profilaktikos klausimais vartojant kanapių aliejų

 

Drąsiai galima teigti, kad kanapių aliejus ir iš šio augalo gaunami produktai gali padėti sėkmingai valdyti kai kuriuos vėžio sukeltus simptomus ar net šalutinį gydymo poveikį, ypatingai - pykinimą. 2011 m. atlikti tyrimai rodo, kad kanapių aliejus, šiuo klausimu, gali būti naudingas. Kanabinoidai, sąveikaudami su žmogaus organizme esančiu hormonu - serotoninu, turi įtakos nuotaikai, savijautai bei elgesiui. Teigiama, kad tokiu metu, pykinimas kaip mat sumažėja ar net visiškai išnyksta. Svarbu žinoti tai, kad sergant tokio tipo ligomis žmogaus organizmas patiria itin didelį sukrėtimą. Tad, visiškai natūralu, kad organizmas išbalansuojamas. Tokiu metu, kanapių produktai gali padėti bent kiek visa to išvengti.

 

Ne vieno mokslinio tyrimo metu, pastebėta tai, kad kanabinoidų turintys produktai, sergantiesiems padeda pagerinti apetitą. Tai yra labai svarbu tuomet, kai gydymo metu yra vykdoma chemoterapija, o jos eigoje kamuoja nuolatinis pykinimas, kartu su juo - apetito praradimas. Natūralu, kad tokiu metu, žmogus gali netekti daug svorio, mineralų ir kitų organizmui svarbių medžiagų. Visa to eigoje patiriamas hormonų disbalansas. Kita vertus, labai svarbu paminėti ir tai, kad kanapių aliejus itin reikšmingas ir kalbant apie skausmo slopinimą, kuris yra patiriamas dėl pačių įvairiausių uždegimų, nervų pažeidimų, vidinių organų spaudimo. Kanapių aliejaus veikiami CB2 receptoriai, esantys žmogaus organizme, gali padėti sumažinti skausmą bei kylančius uždegiminius procesus. Drąsiai galima teigti, kad Nacionalinis vėžio institutas (NVI) išanalizavo ne vieną mokslinį tyrimą, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti tai, koks yra galimas kanapių produktų poveikis kovojant su įvairiomis vėžio formomis. Rezultatas  - stebina ir suteikia didelį potencialą gydymo procese.