Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kanapių arbata

Kanapių arbata

 

Verta prisiminti tai, kad iš kanapių gaminami produktai yra labai naudingi dėl ne vienos puikios savo savybės. Be jokios abejonės, viena iš jų yra nauda jūsų psichologinei, nervų sistemos veiklai. Būtina žinoti tai, kad šiuo klausimu itin svarbu aptarti tai, kokios anksiolitinės (nerimą mažinančios) kanapių produktų savybės čia yra pačios svarbiausios. Be kita ko, negalima pamiršti to, kad šie gaminiai yra labai dažnai minimi ir tuomet, kai kalbame apie įvairius miego sutrikimus. Natūralu, kad tai tiesiogiai padeda kovoti ir su nuolat kylančiu nerimu, kuris gali virsti sunkia liga - depresija.

 

Kanapių arbata - palankios neurologinės būsenos garantas

 

Žinoma tai, kad 2015 m., Niujorko universitete buvo atlikti kanapių arbatos tyrimai, kurių metu išsiaiškinta, kokią naudą tai gali turėti tuomet, kai kalbama apie nerimo simptomų mažinimą. Analizuojant net 49 atliktus bandymus, pastebėta, kad rezultatas yra teigiamas. Pastarieji, buvo atliekami su gyvūnais, tad kanapių veiksmingumas, kalbant apie nerimo simptomų mažinimą yra tiesiog akivaizdus. Tokie kamuojantys sutrikimai kaip panikos priepuoliai, nerimas, socialinis nerimas, obsesinis - kompulsinis ir kiti potrauminiai streso sutrikimai gali būti itin sudėtingos ligos židinys. Be jokios abejonės, negalima teigti, kad kanapių produktų dėka tai galima visiškai išgydyti, tačiau, pastebėta, kad pastarųjų sutrikimų simptomai tampa kur kas silpnesni ir retesni.

 

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad 2016 m. buvo atliekamas ir dar vienas tyrimas. Tačiau, šiuo atveju, kanapių produktų nauda buvo analizuojama stebint 10 metų mergaitės organizmo pokyčius. Vartojant kanapių gaminius, jos nemigos forma tapo kur kas lengvesne, o tai reiškia, kad kartu buvo veikiamas ir ją kamuojantis nerimas bei stresas. Kiti svarbūs tyrimai buvo atlikti vos prieš kelerius metus - 2019 m. Jų metu tirtas kanapių produktų poveikis stresui ir nerimui. Verta pastebėti, kad gautas rezultatas - džiugina. Tad, optimaliomis dozėmis vartojama kanapių arbata gali padėti sumažinti mūsų aplinkoje esančius, bei stresą sukeliančius veiksnius.  Be kita ko, vis dar stengiamasi išsiaiškinti tai ar kanapių produktai turi įtakos autizmo ligos simptomų slopinimui (ASD). Remiantis įžvalgomis, pastebėta tai, kad tokie simptomai kaip hiperaktyvumas, agresija ir nerimas tapo kur kas retesni ir ne tokie aktyvus, kaip įprasta. https://www.gogreenhemp.lt/kodel-go-green-hemp

 

Depresijos, nerimo bei streso profilaktika, vartojant kanapių arbatą

 

Verta pastebėti tai, kad kova su nerimu ir stresu šiandien tampa vis opesne problema visuomenėje. Be jokios abejonės, taip nutinka dėl itin aktyvaus gyvenimo ritmo, kuriame nestinga veiklų. Natūralu, kad tokiu metu, laiko poilsiui lieka vis mažiau. Dėl šios priežasties, mūsų organizmas patiria disbalansą ir jame vyraujančios sistemos nespėja tinkamai atsinaujinti.  Kovojant su šiais sutrikimais būtina susipažinti ir su žmoguje esančia endokanabinoidine sistema (ECS). Tai mūsų kūno fiziologiją lemiantis veiksnys, kurio dėka yra reguliuojamos skirtingos funkcijos, tokios kaip imuninis atsakas, skausmas, nuotaika, apetitas, miegas, nerimas, atmintis, medžiagų apykaita. Be kita ko, kanapių arbata smegenyse gali slopinti serotonino reabsorbciją. O tai reiškia, kad jis organizmui tampa lengviau prieinamas. Serotonino galima rasti visame mūsų organizme ir jis veikia nuotaikos, streso, nerimo bei kitus psichologinius veiksnius. Kanapių arbatos dėka, šie procesai gali būti stabilizuojami.

 

Be jokios abejonės, depresija yra visų šių simptomų padarinys, kuris gali išaugti į rimtą ligą. Gerai žinome tai, kad depresiją lydi nuolatinis nerimas, pažinimo sutrikimai ir diskomfortas kalbėti viešai. Tad, mažas serotonino kiekis organizme susije su pasireiškiančia ligos forma. Be jokios abejonės, kanapių arbata negali būti prilyginama antidepresantams. Tačiau, verta paminėti tai, kad pastarieji, žmogaus organizme pradeda veikti tik po kelių savaičių, na, o kanapių produktų efektyvumas yra kur kas didesnis. Tai įrodyta 2019 m. atliktuose bandymuose su gyvūnais. Be kita ko, greta greitesnio ir ilgalaikio poveikio, pastebėta, kad kanapių produktų vartojimo metu yra patiriama ir kur kas mažiau šalutinių poveikių. Puikiai žinome tai, kad depresija itin dažnai nėra atsiejama nuo nerimo. Tad, kanapių arbatos dėka šiuos sutrikimus galima bent kiek slopinti. Apibendrinant galima teigti, kad kanapių produktai tampa vis populiaresne priemone siekiant įveikti įvairius organizmo sutrikimus, tarp jų nerimą ir depresiją.