Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kanapių produktai

Kanapių aliejaus naudingų savybių atskleidimas mokslinių tyrimų metu

 

Terminas kanapių aliejus, kitaip dar yra žinomas kaip kanabidiolis. Galima teigti, kad tai vienas efektyviausių iš visų 110 pluoštinių kanapių lapuose randamų kanabidiolių. Be jokios abejonės, ši veiklioji medžiaga gamtoje egzistuoja jau ne vieną milijoną metų, tačiau, oficialiai buvo atrasta tik 1940 m., mokslininko Rodžerio Adamso dėka. Analizuodamas kanapių molekulinę struktūrą jis izoliavo ir kanapių aliejaus molekulę, tačiau, jos sąveika žmogaus organizmui buvo analizuojama tik kiek vėliau.

 

1978 m. Izraelio mokslininkas Ralfas Machoulamas atliko pirmąjį oficialų kanapių aliejaus bandymą su žmonėmis. Dėl šios priežasties, jis buvo pramintas “Kanapių aliejaus tėvu”. Pirmojo tyrimo metu buvo pasitelkti 8 savanoriai, kuriems kasdien, 4 mėnesius iš eilės, buvo taikoma 300 mg kanapių aliejaus izolianto terapija. Tokiu metu, buvo siekiama išsiaiškinti, kaip tai gali paveikti epilepsijai būdingus sutrikimus. Na, o gautas rezultatas išties nustebino. Net 50 proc. tiriamųjų, epilepsijos traukuliai dingo visiškai, likusiesiems - iš dalies sumažėjo. Tai reiškia, kad nauda yra tiesiog akivaizdi.

Be jokios abejonės, laikui bėgant buvo atliekami ir kiti, ne ką mažiau svarbūs, moksliniai tyrimai. Čia pasižymėjo W. A. Devane atlikti darbai. 1988 m. jis įrodė, kad visų žinduolių imuninėje ir nervų sistemoje kupina endokanabinoidų CB1 ir CB2 receptorių. Verta pastebėti tai, kad pastarieji yra tarsi priešuždegiminis organizmo skydas, kuris saugo nuo pačių įvairiausių pavojų. Tokiu metu, stabilizuojama bendra organizmo sistema, kuri yra labai svarbi tuomet, kai kalbame apie nervų sistemą ir imunitetą. Tai patvirtina, kad kanapių aliejaus produktai gali suaktyvinti šiuos procesus ir pagerinti organizmo apsaugos efektyvumą. Dėka fitokabioidų, tarp jų ir kanapių aliejaus, kuris yra išgaunamas iš augalų, tai padaryti tampa kur kas paprasčiau.