Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kanapių produktai

12

Kanapių produktai

 

Verta pastebėti tai, kad kanapių produktai mums dar tikrai nėra itin gerai pažįstami. Drąsiai galima teigti, kad kur kas daugiau jais pradėta domėtis tik pastaruosius dešimtmečius. Be jokios abejonės, daugeliui iš mūsų vis dar išgirdus žodį “kanapės” jis asocijuojasi su narkotinėmis medžiagomis. Tačiau, tiesa yra ta, kad šis mąstymas yra tik pasenęs stereotipas, kuris nėra visiškai teisingas. Būtina žinoti tai, kad šio augalo dėka gali būti gaminami puikūs produktai, kurie gali būti itin naudingi skausmo profilaktikai, kūnui ar tiesiog bendrai, gerai žmogaus savijautai palaikyti. Be jokios abejonės, labai svarbu paminėti tai, kad pastarieji yra gaminami naudojant kanapių stiebus, lapus ir žiedus. Pastebima, kad juose aptinkama kur kas didesnė kanapių koncentracija. O tai reiškia, kad nauda sveikatai taip pat bus akivaizdi. Pastebima, kad vienas iš geriausiai žinomų kanapių produktų yra kanapių aliejus.

 

Kanapių aliejaus naudingų savybių atskleidimas mokslinių tyrimų metu

 

Terminas kanapių aliejus, kitaip dar yra žinomas kaip kanabidiolis. Galima teigti, kad tai vienas efektyviausių iš visų 110 pluoštinių kanapių lapuose randamų kanabidiolių. Be jokios abejonės, ši veiklioji medžiaga gamtoje egzistuoja jau ne vieną milijoną metų, tačiau, oficialiai buvo atrasta tik 1940 m., mokslininko Rodžerio Adamso dėka. Analizuodamas kanapių molekulinę struktūrą jis izoliavo ir kanapių aliejaus molekulę, tačiau, jos sąveika žmogaus organizmui buvo analizuojama tik kiek vėliau.

 

1978 m. Izraelio mokslininkas Ralfas Machoulamas atliko pirmąjį oficialų kanapių aliejaus bandymą su žmonėmis. Dėl šios priežasties, jis buvo pramintas “Kanapių aliejaus tėvu”. Pirmojo tyrimo metu buvo pasitelkti 8 savanoriai, kuriems kasdien, 4 mėnesius iš eilės, buvo taikoma 300 mg kanapių aliejaus izolianto terapija. Tokiu metu, buvo siekiama išsiaiškinti, kaip tai gali paveikti epilepsijai būdingus sutrikimus. Na, o gautas rezultatas išties nustebino. Net 50 proc. tiriamųjų, epilepsijos traukuliai dingo visiškai, likusiesiems - iš dalies sumažėjo. Tai reiškia, kad nauda yra tiesiog akivaizdi.

 

Be jokios abejonės, laikui bėgant buvo atliekami ir kiti, ne ką mažiau svarbūs, moksliniai tyrimai. Čia pasižymėjo W. A. Devane atlikti darbai. 1988 m. jis įrodė, kad visų žinduolių imuninėje ir nervų sistemoje kupina endokanabinoidų CB1 ir CB2 receptorių. Verta pastebėti tai, kad pastarieji yra tarsi priešuždegiminis organizmo skydas, kuris saugo nuo pačių įvairiausių pavojų. Tokiu metu, stabilizuojama bendra organizmo sistema, kuri yra labai svarbi tuomet, kai kalbame apie nervų sistemą ir imunitetą. Tai patvirtina, kad kanapių aliejaus produktai gali suaktyvinti šiuos procesus ir pagerinti organizmo apsaugos efektyvumą. Dėka fitokabioidų, tarp jų ir kanapių aliejaus, kuris yra išgaunamas iš augalų, tai padaryti tampa kur kas paprasčiau. 

 

Kanapių aliejaus galia kovojant su epilepsija

 

Kaip minėjome anksčiau, kanapių produktų nauda kovojant su epilepsija buvo tiriama jau kur kas seniau, o vaistai šiai ligai išgydyti vis dar yra netrasti. Tačiau, drąsiai galima teigti, kad kanapių aliejaus produktai gali būti traktuojami kaip vieni iš simptomus lengvinančių priemonių. Nors klinikiniai šio produkto tyrimai yra labai riboti, akivaizdžią naudą gali patvirtinti produktus vartojančių žmonių atsiliepimai.

 

Verta pastebėti tai, kad šiandien gaminamuose kanapių produktuose, nėra THC priedų, kurie neigiamai veikia žmogaus psichiką. Tai reiškia, kad gaminys yra visiškai saugus ir neturi šio galimo šalutinio poveikio. Be kita ko, nuostabu tai, kad kanapių aliejus gali būti lengvai dozuojamas, neturi kvapo. PSO teigia, kad epilepsija yra viena iš dažniausiai žmones kamuojančių neurologinių sutrikimų. Ligos metu, ne tik trumpėja gyvenimo trukmė, tačiau ir daroma itin didelė žala jo kokybei. Verta pastebėti tai, kad ja gali sirgti itin skirtingo amžiaus žmonės. Ligai būdingi netikėti priepuoliai, kuriuos lemia nežinomos, kūne esančios jėgos. Tad, tuomet, kai tradicinės gydymo priemonės nėra efektyvios. 

 

itin naudinga pasitelkti ir alternatyvius būdus, kur vienas iš jų yra ne kas kita, kaip tik kanapių aliejaus produktai. Būtina žinoti tai, kad pastarieji epilepsijos išgydyti tikrai negali. Tačiau, tuomet, kai kalbame apie ligos simptomus, ypatingai - priepuolių dažnį, nauda yra tiesiog akivaizdi. Be jokios abejonės, tyrimai, kuriuose yra minimi kanapių produktai, atliekami vis dažniau. Tad, kokios naudingos savybės slepiasi šioje nedidelėje molekulėje vis dar išlieka tikra paslaptimi, kurios šydas pamažu, ateityje tikrai bus atskleidžiamas.