Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kodėl Go Green Hemp

UAB Hemp4 įmonė atstovauja Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) kompaniją "GoGreen Hemp". Produktų kūrėjas ir gamintojas "GoGreen Hemp" nuo 2016 m vartotojams tiekia tik kokybiškus, saugius ir moksliškai patvirtintus produktus su kanapėmis. Kompanija "GoGreen Hemp" turi daugiau nei 1000 mažmeninės prekybos vietų pasaulyje.

Kompanijos misija – padėti žmonėms, o tvirtu pamatu tapo šios vertybės: skaidrumas, švietimas, kokybė ir prieinamumas. Produktų sudėtyje yra tik aukščiausios kokybės žaliavos, kanabinoidai, patentuotos medžiagos, kurios ištirtos laboratorijose ir atitinka visus standartus.

UAB Hemp4 pasirinko atstovauti šią kompaniją, nes jos varomoji jėga yra klientų pasitikėjimas ir atsiliepimai.

 

MŪSŲ ISTORIJA

2020 m. karantino laikotarpis – palietė kiekvieną iš mūsų ir privertė atsigręžti į savo sveikatą. Kuomet gydytojų kabinetai tapo itin sunkiai pasiekiami, o vaistinės tapo tarsi nesaugi vieta apsilankyti – mūsų komandai gimė idėja – supažindinti Jus su kokybiška, veiksminga, o svarbiausia – natūralia produkcija, kurią šiandien tiesiog privalu turėti kiekvienoje vaistinėlėje.

"GOGREEN HEMP" PRODUKCIJA

"GoGreen Hemp" turi itin platų produktų pasirinkimą kiekvieno poreikiams. Populiariausi produktai:

 

ATSILIEPIMAI

Kompanija "GoGreen Hemp" savo svetainėje skelbia nepriklausomų laboratorijų tyrimų rezultatus, nuolat atnaujina informaciją apie produktus. Kompanija "GoGreen Hemp" yra TrustSpot platformoje, kurioje klientai gali palikti savo atsiliepimus ir įvertinimą. Norėdami paskaityti komentarus, galite spausti čia.

 

PARTNERIAMS

UAB Hemp4 nuolat ieško verslo partnerių, kurie pajutę kanapių produktų efektyvumą ir pamilę juos, pasidalintų šia informacija su kitais, taip galėdami ne tik pasidalinti vertinga informacija, bet ir turėti galimybę užsidirbti.

Esame atviri įmonių pasiūlymams, kurios į savo prekių asortimentą nori įtraukti kokybiškus produktus su kanapėmis, skirtus gerai sveikatai palaikyti. Kviečiame bendradarbiauti.