Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kūnui

Kūnui

 

Verta pastebėti tai, kad ne vieno mokslinio tyrimo metu nustatyta, kad kanapių produktai gali padėti palaikyti sveiką širdį, reguliuodamas jos ritmą. Itin dažnai girdima apie širdies aritmiją. Tai širdies ritmo sutrikimas. Jis pasireiškia nereguliariu širdies plakimu, kuris atsiranda dėl netinkamų kūno siunčiamų signalų. Tokiu metu, širdis ima plakti per greitai arba per lėtai. Verta pastebeti tai, kad širdies aritmija gali sukelti tachikardiją. Tai širdies susitraukimų dažnių padidėjimas. Normalus suaugusio žmogaus širdies susitraukimų dažnis turėtų būti apie 60 - 80 kartų per minutę. Jei jis viršija 100 kartų per minutę ribą, tai tampa itin pavojinga žmogaus sveikatai ar net gyvybei. Visą tai stimuliuoja tokie veiksniai, kaip aktyvus fizinis krūvis, susijaudinimas, aukštas arba žemas kraujospūdis, alkoholio ar kofeino vartojimas, tabako vartojimas, aukštas cholesterolio lygis ir pan. Būtina pastebėti tai, kad tyrimai rodo, jog kanapių aliejus kūnui gali padėti slopinti išemijos sukeltą širdies aritmiją ir kitas rimtas pasekmes. Išemija, paprastai įvardijama kaip vietinė mažakraujystė ir pasireiškia kūno dalies, organo ar audinio aprūpinimo krauju sumažėjimu, sutrikus kraujo tekėjimui arterijomis. Kalbant apie širdies išemiją, ji susiformuoja dėl deguonies deficito širdies raumenyje. Drąsiai galima teigti, kad kanapių aliejaus antioksidacinės ir priešuždegiminės savybės gali padėti visa to išvengti ar bent kiek sumažinti.

 

Sveika širdis - kanapių produktų kūnui dėka

 

Konkretus tyrimai dar kartą patvirtino tai, kad kanapių produktai gali padėti stabilizuoti žmogaus širdies ritmą ir kitus jos sutrikimus. 2009 m. atlikto tyrimo metu pastebėta tai, kad kanabinoidų turintys produktai gali sumažinti kraujospūdį. Patiriamos stresinės situacijos, širdies susitraukimo dažnių padidėjimas ir kraujospūdis tapo kur kas stabilesnis vartojant kanapių aliejų. Kitas svarbus tyrimas buvo atliktas 2011 m. Jo metu išsiaiškinta, kad kanapių aliejaus dozė prieš viešojo kalbėjimo renginį gali padėti išvengti širdies susitraukimo dažnių padidėjimo, kraujospūdžio kilimo ir nerimo. 2019 m. atlikto tyrimo metu pastebėta, kad mūsų širdyje esantys endokanabinoidai gali tiesiogiai sąveikauti su kanapių aliejumi ir normalizuoti širdies ritmą. Galima teigti, kad širdies ligos yra viena iš pagrindinių mirties priežasčių išsivysčiusiose vakarų šalyse. Hipertenzija, kraujospūdžio padidėjimas ir kritimas, užsikimšusios kraujagyslės ir kiti minėti sutrikimai bei ligos gali būti visa to priežastis. Tad, kanapių aliejaus vartojimas šiuo klausimu itin reikšmingas ir naudingas.

 

Sveikos širdies priešas - cholesterolis

 

Gerai žinome tai, kad cholesterolis, kiekvienam iš mūsų yra labai svarbus ir be jo negalėtume išgyventi. Jis prisideda prie gyvybiškai svarbių molekulių gamybos organizme: “projektuoja” hormonus, padeda įsisavinti maistines medžiagas, naudingus vitaminus ir mineralus, leidžia ląstelėms tinkamai funkcionuoti. Jo padidėjimas yra siejamas su širdies ir kraujagyslių ligomis, tokiomis kaip aterosklerozė, infarktas, insultas, širdies nepakankamumas ar ritmo sutrikimas, perikardas ir dar ne viena kita. Verta pastebėti tai, kad šias problemas gali sukelti skirtingi cholesterolio tipai, kuriuos būtina aiškiai suvokti. Gerai žinome tai, kad cholesterolis nuolat teka per kūną bei jame esančias ląsteles. Arterijose jis prisijungia prie kraujo baltymų bei yra transportuojamas į jam skirtą vietą. Šis darinys yra vadinamas lipoproteinu ir toliau gali būti išskiriamas į du cholesterolio tipus. Vienas iš jų yra mažo tankio lipoproteinai. Tai piktybinė cholesterolio forma, kuri gali kauptis kraujyje, sukeldama kraujotakos užsikimšimą ar ją kitaip ribodama. https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kodel-skauda-raumenis-po-sporto-15

 

Kitas - didelio tankio lipoproteinai. Tai gerasis cholesterolis, kuris padeda sumažinti prieš tai minėtus mažo tankio lipoproteinus ir grąžina juos į kepenis šalinimui arba suskaidymui. Drąsiai galima teigti, kad padidėjusį cholesterolio kiekį lemia ne vienas svarbus veiksnys. Tai gali būti diabetas, senėjimas, rūkymas, netinkama mityba ir pan. Verta pastebėti tai, kad atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad kanapių aliejus padeda bent kiek sumažinti padidėjusį cholesterolio kiekį organizme. Veikdamas visame kūne jis tiesiogiai sąveikauja su endokanabinoidų sistema, kuri yra labai svarbi siekiant užtikrinti gerą širdies veiklą, o kartu ir normalų cholesterolio kiekį. Kanapių aliejus kūnui atpalaiduoja kraujo ląsteles, leisdamas jam laisvai cirkuliuoti. Mažinant kraujospūdį, kartu, atpalaiduojamos ir arterijų sienelės, net tos, kurios yra arčiausiai mūsų širdies.