LietuvaIn english
Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS
Kanapių aliejus 510 mg ir tepalas nuo skausmo su kanapėmis 1000 mg

Kanapių aliejus 510 mg ir tepalas nuo skausmo su kanapėmis 1000 mg

Populiariausi produktai viename rinkinyje. Kanapių aliejus 510 mg ir tepalas nuo skausmo 1000 mg - perkamiausi ir labiausiai vertinami produktai dabar už mažesnę kainą.  Plataus veikimo kanapių aliejus, kurio stiprumas 510 mg, labiausiai tinkama...

77.00€97.00€
Prekės parametras
Kiekis (vnt)
Į krepšelį

Populiariausi produktai viename rinkinyje. Kanapių aliejus 510 mg ir tepalas nuo skausmo 1000 mg - perkamiausi ir labiausiai vertinami produktai dabar už mažesnę kainą. 

Plataus veikimo kanapių aliejus, kurio stiprumas 510 mg, labiausiai tinkamas jei jus kamuoja stresas, nerimas, skausmas, kankina nemiga arba jei jums svarbus imuniteto stiprinimas. Kanabinoidai išgaunami iš kanapės augalo patentuotu dviejų žingsnių Co2 ekstrakcijos būdu tam, kad išsaugotų naudingąsias savybes ir kad produkte neliktų THC pėdsakų. JAV gamintojas Go Green Hemp didžiuojasi, jog sudėtinga technologija leidžia pateikti saugų ir patikimą kanapių aliejų savo klientams. 

Vartoti kanapių aliejų labai paprasta, o gaunama kanapių aliejaus nauda organizmui neįkainojama. Pastebėta, jog vartojamas aliejus akivaizdžiai padeda, jei kamuoja stresas, nerimas, depresija ar nemiga. Nerimo priepuolio arba streso iššauktas vidinis kūno drebulys kartais tampa nevaldomas, tuomet kanapių aliejus tampa greita ir efektyvia pagalba priepuolio, drebulio nuraminimui.

Tepalas nuo skausmo 1000 mg su eukaliptais ir levandomis skirtas išoriniam naudojimui ir praturtintas kanapių aliejumi. Tepalas nuo skausmo naudojamas sąnarių, nugaros, raumenų skausmui malšinti, uždegimo gydimui, odos pažeidimui mažinti. Jis turi priešuždegiminių savybių, lengvina slogos, sinusito simptomus, galvos, migrenos ir menstruacinius skausmus.

 

 

 

Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie šią prekę nėra. Būkite pirmas!

Panašios prekės

gogreenhemp