LietuvaIn english
Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS
Tepalas nuo skausmo su eukaliptais ir levandomisTepalas nuo skausmo su eukaliptais ir levandomis

Tepalas nuo skausmo su eukaliptais ir levandomis

Tepalas nuo skausmo su eukaliptais ir levandomis skirtas išoriniam naudojimui ir praturtintas kanapių aliejumi. Tepalas nuo skausmo naudojamas sąnarių, nugaros, raumenų skausmui malšinti, uždegimo gydimui, odos pažeidimui mažinti. Jis turi prie...

55.00€
Prekės parametras
Kiekis (vnt)
Į krepšelį

Tepalas nuo skausmo su eukaliptais ir levandomis skirtas išoriniam naudojimui ir praturtintas kanapių aliejumi. Tepalas nuo skausmo naudojamas sąnarių, nugaros, raumenų skausmui malšinti, uždegimo gydimui, odos pažeidimui mažinti. Jis turi priešuždegiminių savybių, lengvina slogos, sinusito simptomus, galvos, migrenos ir menstruacinius skausmus.

Jei jus kamuoja sąnarių skausmas, alkūnių, pirštų, nugaros ar galvos skausmas, galite pasirinkti tepalą nuo skausmo su eukaliptais ir levandomis. Tepalo su kanapių aliejumi pagrindą sudaro bičių vaškas ir kokosų aliejus (MTC). Tepalas nuo skausmo skirtas išoriniam naudojimui Jei kamuoja rankų sąnarių skausmas, tepkite tiesiai ant skaudamų vietų. Tepalas gerai pasiskirsto ant odos, greitai įsigeria, malšina skausmą ir mažina uždegimą. Tepalas nuo skausmo sudarytas iš natūralių produktų, kurie veikia kaip stipriausi vaistai nuo skausmo ir uždegimo. Tepalas nuo skausmo naudojamas sąnarių, nugaros, raumenų skausmui malšinti, uždegimo gydimui, odos pažeidimui mažinti. Jis turi priešuždegiminių savybių, lengvina slogos, sinusito simptomus, galvos, migrenos ir menstruacinius skausmus.

Tepalas nuo skausmo 500 mg stiprumo labiausiai tinkamas odos pažeidimams, nudegimams mažinti. 1000 mg stiprumo tepalas skirtas sąnarių, raumenų, nugaros skausmui malšinti. 2000 mg stiprumo tepalas naudojamas skausmui dėl traumos mažinti, sąnarių, raumenų, nugaros skausmui malšinti.

Vaistinės savybės: efektyvus priešuždegiminis poveikis, tikslingai malšina skausmą.

Naudojimas

Nedidelį tepalo kiekį tepkite ant skaudamų vietų. Naudoti 3-5 kartus per dieną.

Aprašymas

Įpakavime: 28 g.
Stiprumai: 500 mg, 1000 mg, 2000 mg
Galiojimo laikas: 18 mėnesių

Privalumai

  • Pagaminta JAV
  • Plataus veikimo
  • be THC
  • be GMO
Rašyti atsiliepimą

Atsiliepimai

Bičių vaškas, MCT aliejus, kanapių aliejus, eukaliptų ir levandų aliejus.

Panašios prekės

gogreenhemp