Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kanapių aliejus gali jums padėti jei vargina PMS simptomai

2021 m. Kovo 15 d.

Kuo pasireiškia PMS?

PMS (priešmenstruacinis sindromas) pasireiškia beveik 75 % moterų antroje ciklo pusėje. Jis trunka apie 5-10 dienų. Net 75 % pasaulio moterų ir antros jų pusės jaučia PMS audras vieną kartą per mėnesį. Nors problema, susijusi su mėnesinių ciklu, menkai aptariama, tačiau ji egzistuoja ir sukelia didžiulį diskomfortą moters gyvenimo kokybei. PMS jaučiamas fiziškai ir psichiškai, ne tik padidėja kūno svoris, tačiau apninka nerimas, sutrinka miegas, atsiranda irzlumas ir apatija. Mokslinėje literatūroje įvardinta dar daugiau PMS simptomų – depresija, nepagarba sau, miego sutrikimai, nuovargis, apetito padidėjimas, užmaršumas, koncentracijos stoka. Vyrauja ir fiziniai simptomai – galvos skausmas, krūtų tempimas, paburkimas, pilvo pūtimas, užkietėję viduriai, raumenų skausmas.  Šie simptomai išnyksta prasidėjus mėnesinėms, tačiau, jei moteris pastebi bent 5 iš jų, vadinasi jai gali būti diagnozuojamas sunkus PMS laipsnis. Kai kuriuose šalyse moteris, nusižengusi prieš įstatymą, gali būti pripažinta nepakaltinama.

Kaip kanapės gali padėti?

Yra žinoma, jog kanapės turi atpalaiduojantį, priešuždegiminį ir antioksidantinį poveikį. Iš jų išgaunamas kanabidiolis puikiai malšina skausmą, skatina kokybišką miegą ir efektyviai veikia esant nerimui ir nuotaikų svyravimui. Kanapių aliejus sumažina ne tik skausmus, bet ir stabilizuoja nuotaikų kaitą. Moteris, kuri naudoja kanapių aliejų arba kitas priemones su kanapėmis, labai greitai pajaučia skirtumą dėl pagerėjusios nuotaikos ir savijautos. PMS yra natūralus organizmo procesas, kuris kartojasi tam tikru ciklu, dėl to galima užbėgti „įvykiams už akių“ ir padėti sau natūraliais produktais, kurių sudėtyje yra kanapės.

Kanapių aliejų galima pradėti naudoti likus kelioms dienoms iki PMS ir tęsti iki mėnesinių pabaigos. Jeigu vartojate aliejų nuolatos, tai per PMS galite padidinti dozę, tuomet ne tik nejausite nemalonių simptomų, bet tuo pačiu stiprinsite imunitetą, gerinsite sveikatą, mažiau nerimausite ir nestresuosite. Jeigu jau pajutote PMS simptomus, bet nepradėjote naudoti kanapių aliejaus, nebėda, galite pradėti bet kurią minutę ir iš karto pajusite palengvėjimą.

Kaip vartoti kanapių aliejų?

Jeigu niekad nebandėte kanapių aliejaus, pradėkite nuo mažesnės koncentracijos 510 mg (arba 5%) aliejaus. Jo visiškai pakanka PMS simptomams sušvelninti. Jeigu jau naudojate 510 mg kanapių aliejų profilaktiškai, tai kritinėmis dienomis galite sunaudoti dvi pipetes į dieną (ryte ir vakare). Stebėkite savijautą ir remdamasi patirtimi, pasirinkite ar tikrai reikia padidinti dozę.

Jeigu naudojate kapsules su kanapėmis, tai atkreipkite dėmesį į kanabidiolio kiekį vienoje kapsulėje. Jei 10 mg stiprumo kapsules naudojate kasdien, tai kritinėmis dienomis galite suvartoti dvi kapsules per parą. Jeigu vienoje kapsulėje 25 mg, tuomet pakanka vienos į parą.  

Esant fiziniems raumenų, pilvo skausmams prieš arba per mėnesines, galima išbandyti pleistrą nuo skausmo arba tepalą nuo skausmo su kanapėmis. Pleistras arba tepalas greitai suveikia, nuima skausmą ir diskomfortą. Juos galima derinti kartu su kanapių aliejumi, kapsulėmis arba guminukais, tuomet efektą pasieksite greičiau.

Padėkite sau natūraliais ir sveikatai naudingais būdais, tegul jūs ir jūsų antra pusė pamiršta, jog PMS egzistuoja.

Jeigu iškyla klausimų ar norite pasikonsultuoti, rašykite el.paštu info@gogreenhemp.lt

 

CBD aliejus 500 mg