Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kanapių aliejus ir atsipalaidavimas namuose - kaip namų sąlygomis sukurti SPA?

2020 m. Gruodžio 21 d.

Patiriamas stresas darbe ar kasdienėje rutinoje - gali ne tik pabloginti emocinę sveikatą, bet ir sukelti fizinius skausmus ar diskomfortą. Stresas ir įtampa ne tik trukdo pailsėti, bet ir trukdo susikaupti, mažina darbo efektyvumą, skatina irzlumą. Siekiantiems padėti sau kovoje su įtampa - mes siūlome saugų, malonų ir atpalaiduojantį būdą tai padaryti tiesiog savo vonios kambaryje naudojant vonios druskas su kanapėmis. 

Vonios druskos su kanapėmis - tikra bomba jūsų gerai savijautai. Odos švelnumas ir atsipalaidavęs kūnas vilios jus dar ir dar kartą pasilepinti druskų vonia. Kanapių aliejus turi milžinišką naudą mūsų organizmui: jis ne tik atpalaiduoja, bet turi ir gydomųjų bei priešuždegiminių savybių. Apjungus kanapių pudrą, Epsom druską ir jaukius aromatus, buvo sukurtos gydančios vonios druskos su kanapėmis.

Vonios bombos voniai, kvepiančios medumi, levandomis arba jūros gaiva, ne tik suteks nuostabų atsipalaidavimo jausmą, bet ir prisidės prie sveikatinimo bei odos būklės gerėjimo. Kompanijos GoGreen Hemp gaminamų bombos voniai su kanapėmis sudėtyje yra Epsom druskos ir kanapių pudra. Kokią naudą teikia šis kanapės ir Epsom druskos produktas:

  • Padeda atsipalaiduoti po dienos darbų. Kanapės veikia raminančiai, nuima įtampą raumenyse, atpalaiduoja. Epsom druska atstato magnio balansą organizme. Dėl to kūnas greičiau atsigauna ir pailsi.

  • Palengvina skausmą. Kanapė turi priešuždegiminių savybių, dėl to kanapės mažina raumenų skausmą, malšina uždegimus. Espom druska taip pat lengvina kūno įtampą.
  • Drėkina odą. Kanapių aliejus puikiai drėkina odą, po vonios ji tampa labai švelni ir padrėkinta. Epsom druska turi savybę suminkštinti odą. Po tokios vonios galite pasidaryti SPA procedūrą kojoms. Tačiau jei neturite vonios, įdėkite druskų bombą į vonelę kojoms. Kanapės organizmą veikia ir per pėdas, jūs atsipalaiduosite, nurimsite, sušvelninsite odą ir kojos nuostabiai kvepės.
  • Valo toksinus. Kanapių aliejus su Epsom druska - puiki toksinų šluota. Mūsų oda kvėpuoja, o toksinų pašalinimas iš jos pagerina deguonies įsisavinimą.
  • Aroma terapija. Vonios bombos yra nuostabaus kvapo, galima pasirinkti iš raminančių levandų, gaivinančio jūros dvelksmo arba jaukumu atsiduodančiu medumi ir avižų pienu.

Kaip dar galima panaudoti šias vonios druskas su kanapėmis?

Kanapių aliejaus koncentracija bus didesnė, jei vonios bombą naudosite kojų vonelei. Kaip žinote, mūsų pėdose yra daug taškų, kuriuos atpalaidavus, jausite nuostabiai gerai. Per pėdas įsisavinsite naudingas kanapių savybes, suminkštinsite pėdų odą ir lengviau pasidarysite pedikiūrą.