Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kas geriau: pilno spektro kanapių aliejus ar plataus spektro kanapių aliejus?

2021 m. Lapkričio 18 d.

Kanapių aliejus – tai vis labiau populiarėjantis produktas, kuris suteikia ne tik ramybę, sveikatą, bet įveda nemažai sumaišties norint išsirinkti ir įsigyti kanapių ekstraktą. Šiame straipsnyje rasite informaciją apie aliejaus tipus ir savybes.

Kanabidiolis randamas kanapės augale. Kanapėje yra daugiau nei keli šimtai naudingų elementų, kurių veiksmingumą nuolatos tiria mokslininkai. Vienas žinomiausių Izraelio mokslininkų Raphael Mechoulam ištyrė, jog kai kurie kanabinoidai veikdami kartu, turi didesnę naudą žmogaus organizmui nei veikdami individualiai. Pastebėta, jog THC (tetrahidrokanabinolis), terpenai, flavonoidai ir kiti kanabinoidai pagerina kanabidiolio efektyvumą. Skirtingų gamintojų kanapių produktų sudėtyje randasi ne tik kanabidiolis, bet ir kiti elementai. Todėl jo poveikis naudojant vienus ar kitus aliejus gali skirtis.

Pilno spektro (Full spectrum) kanapių aliejus

Pilno spektro kanapių aliejuje gausu kanabinoidų, flavonoidų, terpenų ir vitaminų, kurie natūraliai randami kanapių augale. Pilno spektro kanapių aliejus yra turtingas savo sudėtimi, jame randami tokie junginiai kaip:  THC, CBG, THCV, CBN, CBC, CBDA, CBV. Pilno spektro aliejus naudingas, nes kanabinoidai, sąveikaudami tarpusavyje pasižymi „sinergijos efektu“, kurį aprašė R. Mechoulam. To pasekoje nauda organizmui yra didesnė. Tačiau pilno spektro kanapių aliejuje išlieka 0,05-0,2% THC koncentracijos, kuris gali sukelti neigiamą poveikį organizmui (apsvaigimą, nerimą). Įsigyjant pilno spektro kanapių aliejų būtina atkreipti dėmesį į THC kiekį. Šiuolaikinės technologijos leidžia saugiai pašalinti THC, nesuardant kitų kanabinoidų, terpenų ir flavonoidų sudėčių.

Pilno spektro aliejaus skonis intensyvesnis, labiau jaučiasi kanapės kartumas, natūralumas. Taip yra dėl esančių terpenų, kurie ne tik suteikia spalvą ir skonį, tačiau turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui.

Pilno spektro aliejus labai vertingas, ypač mažai apdirbtas, žalias (raw) aliejus. Tačiau turi pakankamai intensyvų skonį. Didžiausią naudą kanapių aliejus turi tuomet, kai yra pastoviai naudojamas bent kelis mėnesius. Dėl intensyvaus skonio dažnai atsisakoma tęsti kanapių aliejaus vartojimą, todėl klientai, vartodami kokybišką ir efektyvų aliejų, lieka nusivylę produktu, nes vartoja jį kartas nuo karto ir nepasiekia gerų rezultatų.

Naudojant kanapių aliejų reikalingas pastovumas, tam, kad pajustumėte ne tik trumpalaikį poveikį, bet turėtumėte didžiulę naudą savo organizmui.

Plataus spektro (Broad spectrum) kanapių aliejus

Plataus spektro kanapių aliejus sudarytas iš pilno spektro kanabinoidų, flafonoidų ir terpenų. Tačiau jame pašalinta THC medžiaga. Gamintojai įvairių tyrimų pagalba atrenka labiausiai tarpusavyje derančius ir geriausią efektą duodančius kanabinoidus. Todėl plataus spektro aliejuje gali būti nuo kelių iki keliolikos įvairių junginių, išskyrus psichotropinę medžiagą THC, todėl yra saugu jį naudoti.

Plataus spektro kanapių aliejus yra skanus, jį patogu naudoti nuolatos. Neturi intensyvaus, kartaus kanapių skonio, dažnai pagardinamas natūraliais organiniais aliejais, kurie suteikia puikų aromatą ir skonį.

Pilno ir plataus spektro aliejai yra vienodai vertingi ir naudingi žmogaus ar gyvūno organizmui. Kanapių aliejus efektyvus nepaisant jo tipo. Svarbiausiai jį naudoti nuolat bent kelis mėnesius, tam, kad pajustumėte geriausią efektyvumą.  

Plataus spektro kanapių aliejus mažina skausmą, subalansuoja nervinę sistemą, mažina stresą, nerimą, įtampą. Taip pat pagerina miego kokybę, koncentraciją, nuotaiką. Aliejus slopina įvairių ligų nemalonius simptomus, tokius kaip pykinimą, apatiją, mieguistumą, skausmą, kraujospūdžio šokinėjimą, migreninius priepuolius, švelnina PMS, menopauzės simptomus.    

GoGreen Hemp prekinio ženklo kanapių aliejai yra plataus spektro ir pagardinti apelsinų, pipirmetės skoniu. Kanapių aliejus efektyvus, didžioji dalis klientų pastebėjo naudą organizmui ir nuolat sugrįžta įsigydami tuos pačius ar kitus produktus su kanapėmis.

Jei Jums reikalinga konsultacija ar patarimas dėl produktų vartojimo, parašykite rūpimą klausimą el. paštu: egle@gogreenhemp.lt