LietuvaIn english
Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Masasažo aliejus su kanapėmis - nauda, apie kurią galbūt nežinojote

2020 m. Gruodžio 21 d.

Išgirdus žodį masažas, į galvą šauna mintis apie atsipalaidavimą, tačiau šis malonumas yra ne vien atsipalaidavimui - masažo pagalba gydomi įsitemę raumenys, jų sukeltas skausmas ar potrauminiai reiškiniai. 

Rankų judesiai, kuomet naudojamas kokybiškas masažo aliejus mažina ne tik raumenų, bet ir emocinę įtampą. Masažo pagalba išjudinamas gilius odos sluoksnis, pagerėja kraujo ir limfos apytaka, mažėja emocinė įtampa ir net stiprėja imuninė sistema!

 

Masažinis aliejus - ką svarbu žinoti? 

Kiekvienas masažo kabinetas yra savitas ir unikalus: nuo ten tvyrančios energijos iki malonių arba nelabai malonių kvapų. Dažnai masažo specialistai stengiasi, kad jų klientas atsipalaiduotų ir atsiduotų visiškai masažo įtakai. Jaukią atmosferą kuria tinkama aplinka, kvapas ir garsas. Visa tai akivaizdžiai jaučiama ir matoma, tačiau ar kada pasidomėjote, kokiomis priemonėmis naudojasi masažo specialistas? Kaip galvojate, masažo aliejus įtakoja procedūros kokybę? 

  • Labai svarbu masažo aliejaus kvapas -  jis turi būti neutralus, lengvas ir malonus.
  • Taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip aliejus slysta ir įsigeria į odą. Masažo meistras pasirenka produktą, su kuriuo jam smagu dirbti, kuris ne erzina savo kvapu ir padeda atpalaiduoti raumenis.
  • Eidami į masažo kabinetą, Jūs galite masažo aliejumi pasirūpinti patys ir į kabinetą nusinešti savo produktą. 

 

Kodėl verta rinktis masažo aliejų su kanapėmis?

  • Kvapas. Šis masažo aliejus labai maloniai kvepia, nes pagamintas iš natūralių ingredientų. Jo kvapas nėra ryškus, aštrus ar susintetintas, jis neturi tokių dirbtinių kvapiųjų medžiagų, kurios gali sukelti alergijas, taigi jį saugu naudoti;
  • Malonios tekstūros ir puikiai tepasi ant Jūsų odos. Daugelis masažo meistrų pripažįsta, jog su masažiniu aliejumi su CBD  dirbti yra malonu. Į odą jis įsigeria greitai, tačiau odą drėkina ir maitina tiek, kad nebūtinas perteklinis aliejaus naudojimas.
  • Drėkina ir maitina odą. Kanabinoidai turi ypatybę drėkinti odą ir mažinti uždegiminius procesus. Jei jus masažuos su masažo aliejumi, praturtintu kanapėmis, pajausite skirtumą jau po pirmo karto, nes oda išliks drėgna, bet ne lipni ar riebaluota dar ilgą laiką.
  • Atpalaiduoja raumenis. Kanapės reguliuoja nervinę sistemą, malšina skausmą, mažina įtampą ir stresą. Darant masažą su aliejumi, kuris praturtintas kanapėmis, kanapių aliejus prasiskverbia per odą ir atlieka savo pagrindinę funkciją - atpalaiduoti raumenis, mažinti stresą ir įtampą, malšinti skausmą

Vertinantiems kokybiškas masažo paslaugas salone ar siekiantiems pajusti atsipalaidavimo malonumą namuose - masažinis apiejus su CBD taps nepamainomu atsilpalaidavimų ritualų produktu. Masažo aliejų galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje.