Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Vis dar jaučiate koronoviruso arba skiepo pasekmes? Kanapės gali jums padėti

2022 m. Vasario 9 d.

Vienaip ar kitaip mūsų visų gyvenimus įtakoja korona virusas. Vieni juo persirgo ar serga, kiti skiepijasi, tačiau ligos arba skiepo pasekmes jaučia dažnas.

Dažniausiai pasitaikantys koronaviruso simptomai ir šalutiniai Covid-19 vakcinos pojūčiai?

  • Silpnumas, galvos svaigimas ir nuovargis;
  • Karščiavimas;
  • Sąnarių ir raumenų skausmas;
  • Karščio ir šalčio bangos;
  • Pykinimas ir vėmimas;
  • Skonio ir kvapo nejautimas;
  • Viduriavimas;
  • Kosulys ir gerklės skausmas;
  • Spaudimas krūtinės plote.

Sirgti koronavirusu galima ir be simptomų, bet vis tik daugelis žmonių patiria šiuos kūną varginančius koronaviruso simptomus, dažniau – bendrą kūno silpnumą, galvos skausmą, nuolatinį nuovargį ir mieguistumą, karščiavimą, skonio ir kvapo nejautimą, rečiau – gerklės skausmą, akių paraudimą ir perštėjimą, viduriavimą, odos bėrimą.

Pasiskiepijus Covid-19 vakcina, vieni jaučia nedidelį pykinimą, galvos ar dūrio vietos skausmą, bendrą kūno nuovargį kiti nejaučia jokio šalutinio poveikio.

Kokius  koronaviruso simptomus gali palengvinti pluoštinių kanapių aliejus?

Kanabidiolis – vienas plačiausiai naudojamų aliejų išgaunamas iš pluoštinės kanapės CO2 gavybos būdu. Jame nėra TCH (psichotropinės medžiagos), todė jis nėra psichoaktyvus. Kanapių produktų nauda yra neįkainuojama: pradedant įvairių organizmo uždegimų slopinimu, skausmų numalšinimu baigiant imuniteto stiprinimu.

Susirgus koronavirusu mūsų organizmas patiria įvairių uždegimų, puikiai žinoma, kad kanapės turi priešuždegiminių savybių, stabdo ir malšiną uždegimus, pluoštinių kanapių produktai nuima silpnumą, galvos skausmą ir nuovargį, jaučiatės   mieguisti, bet užmigti ir pailsėti būna sunku, anapių aliejus gali padėti atsipalaiduoti ir lengviau užmigti. Dažnai jaučiamas, raumenų ir sąnaių skausmas, dar labiau išvargina organizmą, kad padėtumėte numalšinti viso kūno skausmus rinkitės kanapių aliejų ir tepalą nuo skausmo su kanapėmis. Koronaviruso ligai būdinga ir karčio bei šalčio bangos, kurias puikiai mažina kanapių produktai.

Jaučiant nepageidaujamus šalutinius poveikius po Covid-19 skiepo, kaip viso kūno nuovargis ir silpnumas, galvos skausmas, karščio ir šalčio bangos, pykinimas, mieguistumas, galime juos palengvinti ar visai numalšinti pluoštinių kanapių pagalba. Produktai su kanapėmis padės atsipalaiduoti, nejausti kūną varginančių simptomų ir greičiau grįžti į normalų gyvenimo ritmą.

Padėkite sau su natūraliais ir organizmui naudingais produktais greičiau atgauti jėgas ir vėl mėgautis gyvenimu.

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, rašykite el.paštu info@gogreenhemp.lt