Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Kaip naudoti produktus su kanapėmis

2021 m. Gegužės 13 d.

Šiame straipsnyje rasite informaciją, kaip vartoti produktus su kanapėmis (kanabidioliu).

Pagrindinė taisyklė prieš naudojant kanapių produktus: pradėti nuo perpus mažesnės dozės nei rekomenduojama. Tai darykite kelias dienas, jeigu nejaučiate jokio efekto, tuomet dozę padidinkite iki rekomenduojamos. Tačiau, jei jūsų savijauta gerėja, galite ir toliau vartoti mažesnį kiekį, tokiu būdu sutaupysite.

Yra keli veiksniai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį naudojant produktus su kanapėmis:

  • Kūno svoris
  • Norimas rezultatas
  • Kanapių ekstrakto koncentracija produkte

PVZ.: jūsų kūno svoris yra 60-70 ir norite naudoti kanapių aliejų bendrai būklei pagerinti, tuomet jums užteks apie 13 mg kanabinoidų į dieną. Žinoma, pirmas kelias dienas vartokite 7 mg per dieną.

Tačiau jeigu turite antsvorio, norite sušvelninti kritinių ligų simptomus, tuomet kanapių ekstrakto suvartojimas rekomenduojamas ženkliai didesnis.

Pvz.: jūsų svoris 90 kg, patiriate didžiulį stresą ir nerimą, tuomet rekomenduojama dienos norma 40 mg per parą, o pirmas kelias dienas 20 mg kanabidinolio per parą.    

Kanapių aliejus

Aliejuje kanpių koncentracija yra matuojama % arba MG. Jeigu žymima, jog aliejus yra 10 % , tai reiškia, jog jame bus 1000 MG kanabidiolio.

30 ml 510 mg aliejaus buteliuke yra 30 pilnų dozių, vadinasi  vienoje pilnoje pipetėje bus 17 mg kanapių ekstrakto.

30 ml 1020 mg aliejaus buteliuke vienoje pipetėje bus 34 mg kanapių ekstrakto.

30 ml 2040 mg aliejaus buteliuke vienoje pipetėje bus 68 mg kanapių ekstrakto.

Naudojant kanapių aliejų paprasta reguliuoti suvartojamo kanabidiolio kiekį, todėl šis produktas toks populiarus.

Aliejų rekomenduojama susilašinti po liežuviu, palaikyti apie 20-30 sekundžių ir likutį nuryti. Poveikis jaučiamas per pirmas 10-15 minučių ir trunka 4-8 valandas, priklausomai nuo kiekio.

Kapsulės su kanapėmis

Tai produktas, kurį labai patogu vartoti. Kiekvienoje pakuotėje pažymėta, kokia kanapių ekstrakto koncentracija yra vienoje kapsulėje. Ekstrakto koncentracija kapsulėse matuojama MG.

GoGreen Hemp kompanija gamina 10 mg ir 25 mg stiprumo kapsules.

Norint pradėti naudoti kapsules su kanapėmis, rekomenduojama pasirinkti 10 mg stiprumo kapsules. Jeigu jaučiate, jog jos veiksmingos, naudokite vieną kapsulę į dieną. Jeigu norite stipresnio poveikio, galite vartoti vieną kapsulę ryte, kitą vakare.

Naudojant 25 mg stiprumo kapsules, užtenka vienos per parą. Suvartojus kapsulę, jos veikimas prasideda maždaug 1-1,5 valandos bėgyje ir užtrunka ilgesnį laiką nei naudojant kanapių aliejų.

Jei jus kamuoja miego sutrikimai, pasirinkite kapsules su melatoninu. Jas naudokite 1 valandą prieš miegą. Melatoninas padės greičiau užmigti, o kanapių pagalba ramiai pailsėsite visą naktį.

Norint sustiprinti imunitetą, sumažinti skausmą, pagerinti savijautą, pasirinkite  kapsules su ciberžole. Kanapių aliejus ir ciberžolė – tai tobulas, vienas kitą papildantis duetas. Kanapių aliejus tampa pagrindiniu veiksniu, kuris leidžia organizmui efektyviai įsisavinti ciberžolės naudą. Šios kapsulės stiprina imunitetą, mažina skausmą, malšina įtampą ir nerimą. Užtenka vienos kapsulės į dieną.

Guminukai su kanapėmis

Tai patogus ir skanus būdas vartoti CBD. Guminukų būna 10 mg ir 25 mg stiprumo. 10 mg tinka vaikams, paaugliams (1 guminukas į dieną) ir suaugusiems (2-3 guminukai į dieną). 25 mg guminukai tinka tik suaugusiems, galima naudoti 1-2 guminukus į dieną.

Saldainiai su kanapių ekstraktu stiprina susikaupimą moksluose arba darbe, gerina miego kokybę, mažina stresą, nerimą.

Visi produktai su kanapėmis yra sertifikuoti, saugūs vartoti ir efektyvūs.