Pristatymas į paštomatus užsakant virš 50 EUR - NEMOKAMAS

Pasirinkite sau tinkamiausią produktą su kanapėmis

2021 m. Gegužės 10 d.

Šiuolaikinių technologijų dėka yra sukurta ir gaminama įvairių produktų formų su kanapėmis. Pagrindiniai būdai, kaip naudoti produktus su kanapėmis yra šie: aliejus, tinktūros, kapsulės, guminukai, garinami – įkvėpiami produktai, tepalai ir kremai.   

Lieka tik išsirinkti sau tinkamiausią vartojimo būdą. Šiame straipsnyje susipažinsite su skirtingų produktų veikimo trukme, naudojimo variantais ir efektyvumu.

 1. Populiariausias kanapių naudojimo būdas yra aliejus arba tinktūros. Kiekvienas aliejaus buteliukas turi dozatorių, dėl to labai patogu ir paprasta naudoti. Norimą suvartoti aliejaus kiekį sulašinate po liežuviu, palaikykite 20-30 sekundžių ir likutį nurykite. Aliejus suveikia greitai, per 10-15 minučių. Jį galima vartoti kasdien, o stresiniuose momentuose papildoma pipetė kanapių aliejus gali labai palengvinti situaciją.Šis produktas suveikia greitai dėl to, kad jis absorbuojamas per gleivinę. Priklausomai nuo organizmo ir aliejaus stiprumo bei dozavimo, kanapių poveikis jaučiamas 4-8 valandas.

2. Kitas kanapių produktas - kapsulės. Jas patogu ir įprasta vartoti. Kapsulės nuo kanapių aliejaus skiriasi tuo, jog kapsulių veikimas prasideda per 1 – 1,5 valandos ir trunka ilgesnį laiką. GoGreen Hemp kompanija sukūrė ne tik kapsules su skirtingomis kanapių ekstrakto koncentracijomis (10mg ir 25 mg), bet ir kapsules su ciberžole ir melatoninu.

CBD kapsulės su ciberžole – tai tobulas, vienas kitą papildantis duetas. Kanapių aliejus tampa pagrindiniu veiksniu, kuris leidžia organizmui efektyviai įsisavinti ciberžolės naudą.  Šios kapsulės stiprina imunitetą, mažina skausmą, malšina įtampą ir nerimą.

Kanapių kapsulės su melatoninu – efektyvus nemigos priešas. Melatoninas skatina greičiau užmigti, o kanapių ekstraktas palaiko ramų miegą. Naudojant šias kapsules turite ramesnį poilsį, nelenda įkyrios mintys, greičiau atsigauna organizmas po sunkios darbo dienos.

3. Guminukus su kanapėmis gali pasirinkti ne tik saldumynų mėgėjai. Jie yra visiškai natūralūs, be GMO, ekologiški ir  sudėtyje nėra THC medžiagos. Tai reiškia, jog juos gali naudoti vaikai, po vieną guminuką (10mg) į dieną.Guminukai padeda susitvarkyti su stresu, nerimu, gerina miego kokybę, padeda susikaupti ir susikoncentruoti moksluose arba darbe. Guminukų su kanapėmis yra dviejų stiprumo lygių: 10 mg ir 25 mg. Pastarieji tinka tik suaugusiems.

4. Garinami kanapių produktai – šiuo būdu greičiausiai absorbuojamas kanabidiolis į organizmą. Jis veiksmingas norint greitai atsikratyti streso, nerimo ar skausmo.

5. Tepalai su kanapėmis – padeda esant sąnarių, raumenų skausmui. Patyrus traumą arba po sąnarių operacijos pats efektyviausias būdas sau padėti – tai pasitepti tepalu su kanapėmis. Ši priemonė greitai numalšina skausmą, spartina gijimo procesus, mažina uždegimą, saugo nuo infekcijos. GoGreen Hemp kompanija gamina ne tik tepalą nuo skausmo su kanapėmis, bet ir pleistrus, kurie turi itin greitą veikimą. Ant traumuotos ar patemptos vietos uždekite pleistrą su kanapėmis ir po 20 minučių pajausite ryškų palengvėjimą. Tepalą su kanapėmis galima naudoti kartu su kanapių aliejumi arba kapsulėmis, tokiu būdu tik sustiprinsite efektą, norėdami numalšinti skausmą arba paspartinti gijimo procesą.

Pasirinkite sau tinkamiausią produktą. Sekančiame straipsnyje rasite informaciją apie produktų naudojimą ir dozavimą.